Jesteś tutaj: Home » Działalność Klubu » Pozyskiwanie funduszy » Działalność » pozyskiwanie funduszy
18/01/2008

Bal Karnawałowy - 18.01.2008 r.

Ponad 20 tysięcy złotych trafi do potrzebujących dzieci w województwie warmińsko-mazurskim. To efekt dorocznego, charytatywnego balu Lions Club Olsztyn, jaki odbył się 18 stycznia 2008 r. w olsztyńskiej restauracji "Przystań".

W karnawałowych rytmach bawiło się 140 członków i przyjaciół Klubu. Byli wśród nich m.in. przedsiębiorcy, lekarze, przedstawiciele palestry i ludzie wolnych zawodów. Do Olsztyna na ten bal przyjechała również Gubernator Okręgu 121 Polska Katarzyna Gebert, szefowa wszystkich polskich Lionów.