LIONS CLUB OLSZTYN
Lions Club Olsztyn zaingurował swoją działalność w 1992 r. Od samego początku za cel działania przyjął pomoc dzieciom, która i ukierunkowana jest dwutorowo: z jednej strony - pomoc dzieciom niepełnosprawnym, z drugiej – sierotom społecznym z domów dziecka...
PREZYDENT
KLUBU

w kadencji 2023/2024
Danuta Klemańska

dr n.med. Ryszard Fuks 16.03.1932 - 04.082020

Z przykrością informujemy , że 4 sierpnia 2020 roku odszedł od nas nasz Kolega dr n. med. Ryszard Fuks . Członek Lions Club Olsztyn , wieloletni Ordynator Oddziału Chirurgii Dziecięcej w Wojewódzkim Specjalistycznym Szpitalu Dziecięcym w Olsztynie .
Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i Bliskim składają członkowie Lions Club Olsztyn .
Uroczystości pogrzebowe : piątek 7 sierpnia 2020 r. godz. 9.45 . Wyprowadzenie z kaplicy przy ul. Mariańskiej do Kościoła Najświętszego Serca Pana Jezusa przy ul. Adama Mickiewicza / M. Kopernika w Olsztynie . Pogrzeb na cmentarzu przy ul. Poprzecznej .