Wręczenie stypendiów uczniom Liceum Plastycznego w Olsztynie

Dnia 19 marca 2009 roku przedstawiciele naszego klubu wręczyli stypendia wyróżniającym się uczniom Liceum Plastycznego im. Ericha Mendelsona w Olsztynie . Lions Club Olsztyn reprezentowali Tomasz Lella , Dariusz Wierzbowski oraz gościnnie , jako konsultant artystyczny Katarzyna Łoszewska. Stypendia i wyróżnienia przyznano  uroczyście przy udziale Dyrekcji Szkoły oraz uczniów . Stypendystami zostali :

• Makaruk Faustyna
  • Szerszunowicz Sara
  • Krzyżanowska Magdalena
  • Szczudło Kamil

Wysokość stypendium to 1000 zł. Oprócz 4 głównych nagród przyznano 4 wyróżnienia :

• Świerzewska Katarzyna
  • Kucińska Sylwia
  • Furmaniak Michał
  • Filiczkowska Karolina

Poniżej zdjęcia z uroczystości oraz prezentacja prac malarskich stypendystów i wyróżnionych.

Kryterium wyboru stypendystów: wyniki w nauce, zaangażowanie w zajeciach pozalekcyjnych i spolecznych, sytuacja materialna, osiagniecia artystyczne. Mamy nadzieję, że nasza pomoc zdopinguje nagrodzonych do dalszej pracy. Życzymy wielu sukcesów !!!