Lions Club Olsztyn

Jesteś tutaj: Home » Działalność Klubu » Działalność prospołeczna » Działalność » działalność prospołeczna » O uśmiech dzieci
Jak co roku członkowie LC Olsztyn zadbali o odrobinę uśmiechu dzieci z Domu Dziecka w Gryźlinach. Tym razem dopomogli nam w tym panowie Adam Karpiński... więcej
17/06/2015
Po raz drugi z inicjatywy Anny i Tomasza Lella oraz przy współudziale Wydziału Sztuki UWM, Liceum Plastycznego, Urzędu Miasta Olsztyn oraz Lions Clubu... więcej
12/05/2012
Dnia 19 marca 2009 roku przedstawiciele naszego klubu wręczyli stypendia wyróżniającym się uczniom Liceum Plastycznego im. Ericha Mendelsona w... więcej
19/03/2009
Lions Club Olsztyn zorganizował w dniach 6-8 marca 2009 r. szkolenie nauczycieli i pedagogów w ramach międzynarodowego programu edukacyjnego Lions... więcej
08/03/2009
Udana licytacja obrazów i innych przedmiotów podczas dorocznego Balu Karnawałowego Lions Club Olsztyn, pozwoliła naszemu klubowi ufundować stypendia... więcej
15/05/2008

O uśmiech dzieci

Jak co roku członkowie LC Olsztyn zadbali o odrobinę uśmiechu dzieci z Domu Dziecka w Gryźlinach. Tym razem dopomogli nam w tym panowie Adam Karpiński i Łukasz Kuźmiński z firmy Motointegrator Flota oraz Adam Dryja z firmy Enea. Panowie ci ufundowali profesjonalną konsolę XBOX one z zestawem akcesoriów gier i rocznym abonamentem oraz nowy router LTE również z abonamentem (o łącznej wartości ok. 4,5 tys. zł).
Uroczystość wręczenia upominków odbyła się 17 czerwca 2015 r. w obecności w/w ofiarodawców, Prezydenta LC Olsztyn, Pani Dyrektor Domu Dziecka, dzieci i wychowawcy, który będzie czuwał, aby wspomniane prezenty nie odciągały młodzieży od nauki i nie miały negatywnego wpływu na oceny kończącego się roku szkolnego.

Jerzy Żarkiewicz
LC Olsztyn